Nová nabídka od firmy Tillig

Firma Tillig se poslední dobou opravdu snaží zaujmout zákazníky ve velikosti TT. Důkazem toho jsou i vozy, které nabízí s provozní patinou a nebo v provedení s grafity.

Na obrázcích najdete pouze část z produkce firmy. Můj dojem z provedení patiny vozů je velmi dobrý, přestože se jedná o patinu řekněme zjednodušenou. Je jasné, že zarytí patináři tyto vozy kupovat nebudou a raději si vůz “zprasí” sami a jistě i lépe. Tyto vozy jsou nabídkou především pro zákazníky, kteří by rádi oživili svůj vozový park něčím zajímavým, přitom provozně reálným a nemají dostatek času a nebo zkušeností k tomu, aby si vozy napatinovali sami.

Budete-li mít o tyto vozy zájem, něco málo mám skladem. Během několika málo dnů tuto nabídku rozšířím ještě o několik exkluzivních vozů v provedení ČSD.

Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy Patinované vozy