Novinky od Tilliga – patrová jednotka Bp911 a vůz Wlab ČD

Patrová jednotka Bp911

Tento týden dorazily prostřední vozy k, již dříve nabízeným, koncovým vozům patrové jednotky Bp 911. Jednotka, v tomto provedení, se na našich kolejích vyskytovala více a hlavně déle, než dříve nabízená se žlutými pruhy. A tak zatím co dříve dodaná jednotka se žlutými pruhy se hodí ještě k parnímu provozu a počínajícímu provozu dieselovému, nyní nabízená jednotka je hlavně pro provoz s diesely. Provedení je opět precizní, byť tvar vozů musíme brát s lehkou rezervou. Nicméně veškeré popisy jsou provedeny přesně a jsou čitelné i bez lupy. Jako hnací vozidla lze použít cokoliv, co ve skutečném světě vrčí. Příklad si můžete vzít z obrázků. Ale jde použít i další, třeba Sergeje od Roco, další verze Herkulů od Tilliga, atd..

Tuto jednotku můžete zakoupit u mě za bezkonkurenční cenu. Mám jak samotné konce/ středy, tak samozřejmě celé jednotky, které jsou i cenově zvýhodněné.

Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911 Patrová jednotka Bp911

Vůz Wlab ČD

Jako další novinku si firma Tillig připravila vůz WLAB ČD. Opět provedení je velmi přesné a jistě oživí moderní soupravy. Tento vůz opět mohu nabídnout.

Vůz Wlab ČD Vůz Wlab ČD Vůz Wlab ČD Vůz Wlab ČD Vůz Wlab ČD Vůz Wlab ČD Vůz Wlab ČD